Idealne miejsce na wesela i imprezy rodzinne

SALA RESTAURACYJNA

Wesela, przyjęcia rodzinne, chrzciny, komunie, spotkania formalne jak i bardziej swobodne – wszystko to można zorganizować Zawojce. Sala restauracyjna, jaką dysponuje nasz ośrodek wypoczynkowy w Beskidach to połączenie kilku niezwykle istotnych cech.

Uniwersalność. Sala restauracyjna w Zawojce to pastelowe barwy, elegancki wystrój i niebanalne zastosowanie wszelkich dekoracji. Dzięki temu jest ona wyjątkowo wszechstronna pod względem swego charakteru. Może być idealnym miejscem na wesela jak i wszelkie inne imprezy rodzinne. Sprawdza się również na imprezy firmowe w górach. Z jednej strony to elegancja i efektowność. Z drugiej – niezmienne poczucie pobytu w górach.

Rozmiary sali. Ośrodek wypoczynkowy Zawojka to kilkadziesiąt miejsc przy swobodnie rozstawionych stołach. Możliwości konfiguracji są w pełni dowolne – dzięki temu pomieszczenie można bezproblemowo przystosować do konkretnych potrzeb naszych Gości. Stoły mogą zostać ustawione dokładnie według Waszych założeń. Duża sala restauracyjna pozwala na organizację w niej mini-konferencji, przyjęcia weselnego jak i imprezy, podczas której zaplanowane są atrakcje dla gości.

Kuchnia oraz catering. Ośrodek wypoczynkowy Zawojka dysponuje własnym zapleczem gastronomicznym. Przygotowujemy posiłki dla naszych Gości i zapewniamy catering. Pod względem wyżywienia w pełni współpracujemy z Klientami – dostosowujemy się do Waszych sugestii i zachęcamy do korzystania z własnych rozwiązań. Zapraszamy m.in. do korzystania z typowo góralskiej kuchni – jakże innej od tej, którą zazwyczaj znacie na co dzień.

Możliwość noclegu. Świetnie wyposażona sala restauracyjna w Zawoi to część ośrodka wypoczynkowego, który doskonale nadaje się na imprezy rodzinne oraz firmowe. Sprawdzi się więc jako miejsce na spotkanie połączone z atrakcyjnym noclegiem w górach – u stóp prawdziwej królowej Beskidów, Babiej Góry.

Sala wyłącznie dla naszych Gości

Wycieczki szkolne lub kolonie dbają o to, by sala restauracyjna, gdzie stołują się dzieci i młodzież była niedostępna dla osób z zewnątrz. Tak jest w przypadku Zawojki. Sala restauracyjna w naszym ośrodku otwierana jest wyłącznie na zamówienie osób, które przyjeżdżają do nas. Nie udostępniamy jej więc osobom z zewnątrz. Dzięki temu osoby, które wynajmują obiekt mogą liczyć na prywatność i pełną swobodę.

Promocyjne ceny i rabaty za lojalność

Od lat dbamy o komfort i satysfakcję naszych Gości. W wybranych okresach każdej pory roku mamy atrakcyjne promocje na pobyt w Beskidach – wypoczynek w Zawojce może być jeszcze tańszy! Cenimy sobie również lojalność i Gości regularnie do nas wracających. Zapewniamy im szczególne rabaty.

Wszelkie uzgodnienia oraz możliwości rezerwacji przyjmujemy pod nr tel. 606 444 213. Zapewniamy również regularne odpowiedzi e-mail. Wystarczy napisać do nas na biuro@zawojka.pl

Wiemy, jak zadbać o prawdziwie góralski klimat w Zawojce

restauracja beskidyPosiłki mogą być czymś więcej niż tylko obiadem lub kolacją. W Zawojce dbamy o szczegóły. Dlatego – na zamówienie naszych Klientów – organizujemy chętnie wieczorne spotkania, które stają się swoistym podsumowaniem dnia. Kolacje serwowane mogą być w scenerii godnej Beskidów. Zapewniamy też różnorodne atrakcje: od pokazów góralskiej kultury przez spotkania z lokalnymi przewodnikami po pełne emocji zabawy wprost z historii.

Dzięki zarówno detalom jak i góralskim atrakcjom, kolacje w Zawojce stają się niezapomnianymi przeżyciami – szczególnie doceniają je wycieczki szkolne oraz koloniści spędzający czas w Beskidach. Szczegóły przedstawiamy podczas indywidualnych rozmów z zainteresowanymi – w pełni dostosowujemy się do oczekiwań i możliwości budżetowych naszych Gości.

Ośrodek idealny dla grup

60 miejsc w pokojach z łazienkami i TV Led

Smaczna domowa kuchnia

Wiata grillowa z miejscem na ognisko

Mini boisko ze sztuczną nawierzchnią

Skontaktuj się z nami.
Dzwoń i pisz!
Zadzwoń do nas!
Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
Napisz do nas!
Odpowiemy bardzo szybko.