ZAWOJKA – OFERTA GRUPOWA

zagroda edukacyjna

WYCIECZKI SZKOLNE

od 45 zł/os.

Wycieczka szkolna to czas zabawy, odpoczynku, jak i zarówno edukacji. Odpowiednia organizacja to wyzwanie i duża odpowiedzialność.  My wiemy jak zapewnić czas pełen wrażeń i doskonałą zabawę, zapewniamy kompleksową organizację. Góry to idealne miejsce na wycieczkę niezależnie od wieku.

ZIELONE SZKOŁY

od 360 zł/os.

Zielona Szkoła to idealny czas na integracje, zabawę i naukę. Proponujemy spędzić ją w góralskim klimacie – w Zawoi. Każdy dzień to nowa przygoda, w górach ich z pewności nie zabraknie. Zapewniamy zabawę pod czujnym okiem koordynatora, który z przyjemnością zapozna Was z każdą osobliwością Zawoi.

KOLONIE I OBOZY

zapytaj o cenę

Każdy z nas marzył w dzieciństwie o wyjeździe na kolnie lub obóz letni. Dzisiaj sami organizujemy takie pobyty. Dla nas priorytetem jest by ten czas był idealny, wypełniony zabawą i niezapomnianymi wrażeniami. Zapewniamy kompetentna organizację oraz komfortowy pobyt w Zawoi.

ZIMOWISKO

zapytaj o cenę

Ferie i zimowe szaleństwo to czas na który czeka każde dziecko. My proponujemy spędzić je w Zawoi i górskim klimacie. Organizujemy śnieżne gry i zabawy, zapewniamy komfortowy nocleg z pysznymi posiłkami, a to wszystko u podnóża Babiej Góry.

BIAŁA SZKOŁA

od 390 zł/os.

Biała szkoła to świetna okazja do zdobycie nowej wiedzy i umiejętności oraz do korzystania z zimowych atrakcji, których u podnóża Babiej Góry oczywiście nie brakuje! Biała szkoła w Zawoi to czas zimowego szaleństwa połączonego z aktywną edukacją.

ZIELONE PRZEDSZKOLE

zapytaj o cenę

Dla maluchów kilka dni bez rodziców to nie lada przeżycie, dlatego zapewniamy domową atmosferę, troskę i mnóstwo atrakcji, aby nie było czasu na nudę! Oczywiście wszystkie rozrywki dostosowane są do wieku najmłodszych uczestników.

IMPREZY FIRMOWE

od 59 zł/os.

Zawojka to idealne miejsce na imprezy firmowe. Tutaj poczujecie klimat góralskiej biesiady i zabawy. W końcu wspólna impreza i zabawy to świetna okazja do integracji zespołu! Ale nie samą zabawą człowiek żyje, znajdzie się też czas na szkolenia – zapewnimy wam do tego idealne warunki!

Ośrodek idealny dla grup

60 miejsc w pokojach z łazienkami i TV Led

Smaczna domowa kuchnia

Wiata grillowa z miejscem na ognisko

Mini boisko ze sztuczną nawierzchnią

Skontaktuj się z nami.
Dzwoń i pisz!
Zadzwoń do nas!
Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
Napisz do nas!
Odpowiemy bardzo szybko.