OPINIE NASZYCH GOŚCI O „ZAWOJCE”

Komfort i zadowolenie Gości jest dla nas priorytetem. Przyjeżdżasz  w góry, by odpocząć od codzienności. Naszym zadaniem jest zadbanie byś o nic nie musiał się martwić, a każdy dzień urlopu dostarczał niezapomnianych wrażeń. 

Mamy nadzieje, że dobrze wywiązujemy się z naszych zadań.

Pozwólcie, że przedstawimy wam kilka opinii Gości, którzy obdarzyli nas zaufaniem i spędzili swój pobyt w ośrodku „Zawojka”

OPINIE GOŚCI INDYWIDUALNYCH

[curly_testimonials_carousel][curly_testimonial name=”Paweł Trojka” testimonial=”Piękny i bardzo schludny ośrodek, świetna organizacja imprez i wyjazdów. Pyszne domowe jedzenie, rewelacyjna obsługa a w dodatku te widoki ♥ Czego można chcieć więcej? Zawojka to recepta na udany wyjazd!
Na pewno tu wrócę :)”][curly_testimonial name=”Basia Szymańska” testimonial=”Cudowny pobyt, polecam Wszystkim osobom wybierajacym się w góry czysto i smacznie pod każdym względem”][curly_testimonial name=”Paulina S” testimonial=”Świetne miejsce na zimowisko dużo atrakcji na zewnątrz obiektu /wyciąg ,niedaleko lodowisko/jak i w środku organizowanych przez właścicieli :malowanie na szkle, szycie z filcu,Budowa igloo,folklor na wesoło,ognisko. Dobre jedzonko w formie szwedzkiego bufetu pokoje 2 lub 3 osobowe z łazienką i tv „][/curly_testimonials_carousel]

Ośrodek Wypoczynkowy

ZAWOJKA

Zawoja 57b, 34-222 Zawoja

KONTAKT

606 444 213

730 244 213

biuro@zawojka.pl

Skontaktuj się z nami.
Dzwoń i pisz!
Zadzwoń do nas!
Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
Napisz do nas!
Odpowiemy bardzo szybko.