OŚRODEK WYPOCZYNKOWY JODŁA

,,Jodła” to dom na skraju lasu. U podnóża Mosornego Gronia, w dolinie potoku Mosorczyk można naprawdę zanurzyć się w pięknie przyrody. Tu króluje spokój.

Piesze wędrówki górskimi szlakami i spacery w towarzystwie szmeru czystej wody to marzenie niejednego spracowanego umysłu. Ośrodek zaprasza wszelkie grupy zorganizowane – szkolne, firmowe i turystyczne. To miejsce dające szansę na wytchnienie i regenerację.

„Jodła” to 70 miejsc noclegowych w ładnych pokojach z łazienkami. Ponadto do dyspozycji gości oddano salę telewizyjną oraz świetlicę z kominkiem. Dzięki nim jest gdzie przysiąść wieczorową porą, by zrelaksować się po trudach wędrówki i porozmawiać o planach na kolejny dzień. To również miejsca spotkań integracyjnych i alternatywa na czas nie najlepszej pogody. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą natomiast wolne chwile spędzić, korzystając z sali do tenisa stołowego. Tu czas wypełniają radosne rozgrywki i zdrowa rywalizacja.

„Jodła” to domowa kuchnia i pełne wyżywienie. Śniadania i obiady podane są w formie szwedzkiego bufetu, co daje gościom dużą swobodę obsługi. Ponadto mieszkańcom zapewniony jest obiad z domowym kompotem i – co ucieszy zwłaszcza młodych turystów – podwieczorek. Świeże produkty przygotowane tradycyjnymi sposobami to gwarancja zdrowego, pokrzepiającego posiłku. Warto wspomnieć, że na zamówienie kuchnia realizuje specjalne wytyczne dotyczące diet bezglutenowych, wegetariańskich i wegańskich. Przy ośrodku jest także miejsce na ognisko, gdzie można przy pieczeniu kiełbasek miło spędzić wieczór.

„Jodła” to miejsce dostosowane do potrzeb najmłodszych gości. Ośrodek od lat chętnie przyjmuje grupy dzieci i młodzieży, stwarzając dla nich przyjazną atmosferę i warunki do zabawy. Gospodarze proponują wybór kompleksowych programów zajęć na kilkudniowe wycieczki, zimowiska i zielone szkoły. Istnieje też możliwość dostosowania oferty do potrzeb konkretnej grupy.

cena od

55 zł/os.

Teren Ośrodka jest ogrodzony, monitorowany z bezpłatnymi miejscami parkingowymi dla Gości Ośrodka.

Oczywiście, w całym obiekcie jest zasięg sieci WiFi.

Tak w promieniu 1 km od ośrodka jest sklep spożywczy.

  • ok. 5 km od Ośrodka znajduje się kompleks wyciągów orczykowych „Wojtek” i „Baca”,
  • ok. 6 km od Ośrodka znajduje się wyciąg narciarski Mosorny Groń.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego.

Wypełnij formularz uzupełniając je danymi, które posiadasz.

Pozwoli nam to na przygotowanie najlepszej oferty dla twoich wymagań i oczekiwań.

Ośrodek idealny dla grup

60 miejsc w pokojach z łazienkami i TV Led

Smaczna domowa kuchnia

Wiata grillowa z miejscem na ognisko

Mini boisko ze sztuczną nawierzchnią

Skontaktuj się z nami.
Dzwoń i pisz!
Zadzwoń do nas!
Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
Napisz do nas!
Odpowiemy bardzo szybko.