OŚRODEK WYPOCZYNKOWY ZAWOJKA

,,Zawojka” to świetna propozycja zwłaszcza dla grup zorganizowanych. Szczególnie zadowoleni będą miłośnicy aktywnego wypoczynku.

Przybywające tu wycieczki szkolne, firmowe i turystyczne cenią sobie położenie u stóp Babiej Góry, dostępność szlaków górskich i stoków narciarskich. Zarówno latem, jak i zimą, jest tu mnóstwo możliwości ciekawego spędzania czasu, integracji i wypoczynku. Infrastruktura ośrodka zapewnia doskonałe warunki do organizacji wycieczek, zielonych szkół, szkoleń i wyjazdów integracyjnych.

Podczas zielonych szkół na polanach leśnych organizowane są zawody dla dzieci w różnym wieku, a w pobliskim lesie młodzież ćwiczy zaradność i orientację w terenie. Pokryte sztuczną nawierzchnią boisko przy ośrodku pozwala na rozgrywki sportowe i zabawy na świeżym powietrzu. Dostępność stołu do tenisa stołowego oraz snookera to doskonała alternatywa na dni nie najlepszej pogody.

,,Zawojka” to przestronne pokoje, w których zmieści się nawet 60 osób. Wygodne łóżka i ładne łazienki to tutaj standard. W każdym pokoju można korzystać z telewizora LED oraz sieci Internetu WiFi. Do dyspozycji gości jest również sala multimedialna ze sprzętem do wyświetlania prezentacji i filmów. To też przestrzeń do zabawy, ponieważ nagłośnienie i oświetlenie umożliwia zorganizowanie dyskoteki. W razie niepogody albo po prostu w ciągu dnia jest gdzie przygotować zabawę integracyjną i wieczór filmowy, a także konferencję i pokaz szkoleniowy. Przyjemny dodatek stanowi widok z ośrodka na całe pasmo babiogórskie.

„Zawojka” to kuchnia na miejscu, a w niej smaczne, domowe posiłki. W przestronnej sali restauracyjnej śniadania i kolacje wydawane są w formie bufetu szwedzkiego. Samoobsługa to duża wygoda dla gości, brak wydzielania porcji i komfort wyboru ulubionych przysmaków. Ponadto stale dostępny kącik herbaciano – kawowy umożliwia przygotowanie sobie kawy i herbaty o dowolnej porze. Przy ośrodku specjalnie przygotowane miejsce pozwala – zarówno latem, jak i zimą – na organizację ogniska z pieczeniem kiełbasek.

cena od

65 zł/os.

Teren Ośrodka jest ogrodzony, monitorowany z bezpłatnymi miejscami parkingowymi dla wszystkich Gości Ośrodka.

Oczywiście. We wszystkich naszych pokojach są płaskie telewizory LCD, a w całym obiekcie jest zasięg sieci WiFi.

Tak w promieniu 300 m od ośrodka jest sklep spożywczy.

  • 1,5 km od Ośrodka znajduje się kompleks wyciągów orczykowych „Wojtek” i „Baca”,
  • ok 4 km od Ośrodka znajduje się wyciąg narciarski Mosorny Groń,

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego.

Wypełnij formularz uzupełniając je danymi, które posiadasz.

Pozwoli nam to na przygotowanie najlepszej oferty dla twoich wymagań i oczekiwań.

Ośrodek idealny dla grup

60 miejsc w pokojach z łazienkami i TV Led

Smaczna domowa kuchnia

Wiata grillowa z miejscem na ognisko

Mini boisko ze sztuczną nawierzchnią

Skontaktuj się z nami.
Dzwoń i pisz!
Zadzwoń do nas!
Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
Napisz do nas!
Odpowiemy bardzo szybko.