Noclegi dla grup zorganizowanych
10 grudnia 2019
Zielone szkoły w górach – aktualna oferta 2020!
11 lutego 2020
Show all

Narty w Zawoi

Narty w Zawoi to świetny wybór dla miłośników zimowych sportów!

Narty w Zawoi - najlepsze stoki w Beskidach!

Na południu Polski, blisko granicy ze Słowacją i u stóp Babiej Góry rozciąga się rekordowa w Polsce miejscowość - Zawoja. Jej długość to aż 18 km! Mieszkańcy chętnie dzielą się z gośćmi swoją bogatą tradycją. Malownicze tereny zachęcają do uprawiania wszelkich sportów letnich i zimowych. Przyjazne ośrodki wypoczynkowe zapraszają na nocleg, a liczne wyciągi zadowolą zarówno narciarzy początkujących, jak i zaawansowanych.

Babia Góra to szczyt, któremu reklama nie jest potrzebna. Najwyższe wzniesienie Beskidów Zachodnich góruje nad miejscowością Zawoja. Kamera stale przekazuje obraz na żywo ze zboczy masywu, pozwalając ocenić aktualne warunki pogodowe. Przyjazd tutaj to nie tylko piękne widoki. Również wesołe kuligi, góralskie watry i gwarowe przyśpiewki nadające zimowemu wypoczynkowi szczególnego smaku - to właśnie Zawoja. Wyciąg orczykowy i kolej krzesełkowa to tylko niektóre atrakcje.

Trasy narciarskie w Zawoi dla małych i dużych!

Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i instruktorzy jazdy

Wyciągi Zawoja zapewniają kompleksową obsługę narciarzy. Sprzęt narciarski można wypożyczyć na miejscu. Narty, deski snowboardowe oraz kaski, buty i kijki proponuje na przykład wypożyczalnia Limba. Zawoja Wojtek to również liczne usługi oprócz wyciągu. Ośrodek oferuje wypożyczalnię sprzętu i szkółkę narciarską. Ofertę sprzętu do wypożyczenia przygotował również Mosorny Groń. Cennik dostępny jest na stronach wyciągów.

Noclegi dla narciarzy w Zawoi

Wszystkim planującym urlop w górach poleca się przez cały rok otwarta dla turystów, żywiołowa Zawoja. Narty to jednak nie wszystko. Aktywne godziny na stoku domagają się zasłużonego wypoczynku. Grupy zorganizowane przybywające na narty i zimowiska zapraszamy do Ośrodka Wypoczynkowego Zawojka. Gościom indywidualnym natomiast proponujemy nowe apartamenty w Ośrodku Wypoczynkowym Jodła. Nasze obiekty to wygodne pokoje, smaczne jedzenie i łatwy dostęp do wyciągu. Każdy, kto przyjedzie, znajdzie tu odpowiednie noclegi. Zawoja to piękne tereny i góralska gościnność. Zapraszamy!

Komentarze są wyłączone.

Ośrodek idealny dla grup

60 miejsc w pokojach z łazienkami i TV Led

Smaczna domowa kuchnia

Wiata grillowa z miejscem na ognisko

Mini boisko ze sztuczną nawierzchnią

Skontaktuj się z nami.
Dzwoń i pisz!
Zadzwoń do nas!
Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
Napisz do nas!
Odpowiemy bardzo szybko.