Babia Góra - najwyższy szczyt Beskidów
Tajemnice Babiej Góry – czego można się dowiedzie podczas zielonej szkoły w Zawoi?
28 marca 2020
Wycieczki szkolne z Zawoi 2020 – co zobaczyć w pobliżu Beskidów?
11 kwietnia 2020
Show all

Aktywne wycieczki szkolne i zielone szkoły w górach

Zajęcia gospodarskie w Zagrodzie Edukacyjnej na zielonej szkole

WYCIECZKI SZKOLE W GÓRY, CZYLI AKTYWNA EDUKACJA

Nasz Ośrodek jako priorytet stawia sobie aktywne wycieczki szkolne w góry, a dokładniej do malowniczo położonej Zawoi. Wiemy, że najlepsza forma nauki dla dzieci, to ta poprzez zabawę. W naszych programach wycieczek szkolnych zawsze przewidujemy dużo czasu na zawody sportowe uczące zasad współpracy, edukacyjne gry terenowe na terenie Babiogórskiego Parku Narodowego, zajęcia ruchowe i manualne z doświadczonymi animatorami i twórcami ludowymi i wiele innych.

Mamy do dyspozycji własne ośrodki w Beskidach, w których organizujemy zielone szkoły, wycieczki szkolne, wyjazdy integracyjne oraz kolonie letnie i obozy dla dzieci w każdym wieku dostępne w zakładce "oferta grupowa". Mamy w ofercie liczne programy wycieczek szkolnych dostosowanych do wieku uczestników. Od jednego po pięć dni spędzonych u podnóża gór - każda wersja wyjazdu to czas nauki i zabawy. Dzień wypełniamy niezliczoną ilością zajęć i aktywnością. Warsztaty manualne, spotkania z lokalną kulturą, wyprawy do ciekawych miejsc i zdobywanie pobliskich szczytów - to stałe punkty przewidziane w programie.

Kontakt z nami pozwala na dostosowanie oferty do potrzeb każdej grupy. Można również skorzystać z Kreatora Wycieczek Wszkolnych i samodzielnie skomponować program pobytu. Noclegi zapewniamy w naszych Ośrodkach Wypoczynkowych Zawojka i Jodła, które są przystosowane do przyjmowania młodzieży.

AKTYWNE ZIELONE SZKOŁY, CZYLI OBCOWANIE Z PRZYRODĄ

Zielone szkoły to wycieczki wymagające pobytu na łonie przyrody. Miejsce zakwaterowania powinno znajdować się w pobliżu lasu, gór, polany i licznych atrakcji turystycznych. Nasze programy zielonych szkół zakładają mnóstwo aktywności na świeżym powietrzu połączonej ze zdobywaniem praktycznej wiedzy w terenie. Takie zielone szkoły organizujemy w Beskidach. Położona u stóp Babiej Góry Zawoja zaprasza dzieci i młodzież o każdej porze roku.

W naszych ośrodkach dzieci mają zorganizowane zawody na polanie, warsztaty twórcze i manualne, spotkania z góralami i odwiedziny u leśnych zwierząt. Nieco starszych uczestników zapraszamy na wycieczki górskim szlakiem, marsz na orientację, zabawę taneczną i ognisko. Tym nieco młodszym proponujemy warsztaty manualne ki prelekcje z twórcami ludowymi oraz wizytę w Muzeum Babiogórskiego Parku Narodowego. Atrakcji nie brakuje i każdy dzień przynosi nowe przygody. Piękno gór to doskonałe warunki dla każdej wycieczki szkolnej i zielonej szkoły.

Nasze oferty przygotowane są kompleksowo - obejmują realizację programu, transport, nocleg i wyżywienie. Kontakt pozwala omówić szczegóły i dopasować ofertę do rodzaju i potrzeb grupy. Zachęcamy również do skorzystania z Kreatora Zielonych Szkół dostępnego poniżej. Służymy poradą codziennie pod numerem tel: (33) 307 04 46

kreator zielonej szkoły

Ośrodek Wypoczynkowy Zawojka

Ośrodek Wypoczynkowy Jodła

Komentarze są wyłączone.

Ośrodek idealny dla grup

60 miejsc w pokojach z łazienkami i TV Led

Smaczna domowa kuchnia

Wiata grillowa z miejscem na ognisko

Mini boisko ze sztuczną nawierzchnią

Skontaktuj się z nami.
Dzwoń i pisz!
Zadzwoń do nas!
Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
Napisz do nas!
Odpowiemy bardzo szybko.