Kompleks sportowy Orlik Zawoja – atrakcja na zielonej szkole
24 listopada 2016
Zimowisko w Górach 2017 – relacja
14 lutego 2017
Show all

Plac zabaw w Zawoi – atrakcja na zieloną szkołę

Plac zabaw w Zawoi

Plac zabaw w Zawoi – atrakcja na zieloną szkołę

250 m od Ośrodka Wypoczynkowego Zawojka znajduję się w pełni bezpieczny i dostosowany do dzieci plac zabaw w Zawoi. Plac wyposażony jest w wiele atrakcji dla najmłodszych, m.in. ślizgawki, huśtawki, ścianki wspinaczkowe. Jest to doskonała atrakcja dla najmłodszych przyjeżdżających na zielone przedszkole i zieloną szkołę. W końcu plac zabaw dla dzieci to jedno z ulubionych miejsc dzieci.

To oczywiście nie koniec atrakcji! Nie zabraknie zajęć manualnych pobudzających kreatywność i twórcze myślenie, to jedna z ulubionych atrakcji dla dzieci. Pobyt w górach nie może obejść się bez pieszych wycieczek — zabierzemy was w piękne miejsca! Obowiązkowym punktem programu jest spotkania z góralami, którzy opowiedzą barwne legendy o Zawoi. Nie zabraknie również tego, co najważniejsze — czasu na integrację. Dzieci będą mały możliwość zabawy podczas dyskoteki w rytmie największych hitów. Wieczorem będzie góralskie ognisko z pieczeniem kiełbasek i czas na długie rozmowy. Dzieci kochają nasze zielone szkoły! Sprawdź naszą ofertę i zobacz co jeszcze czeka was podczas pobytu w Zawoi.

Wyposażenie:

  • zjeżdżalnie
  • ścianka wspinaczkowa
  • huśtawki
  • domki
  • drabinki
  • ławki
  • nawierzchnia przyjazna dla dzieci

Cały plac zabaw jest bezpieczny i dostosowany do najmłodszych uczestników wycieczki lub zielonej szkoły – jest to bezpieczne miejsce do świetnej zabawy!

 

Jacek Trybała
Właściciel Biura Trybała, miłośnik gór i podróży.

Dodaj komentarz

Ośrodek idealny dla grup

60 miejsc w pokojach z łazienkami i TV Led

Smaczna domowa kuchnia

Wiata grillowa z miejscem na ognisko

Mini boisko ze sztuczną nawierzchnią

Skontaktuj się z nami.
Dzwoń i pisz!
Zadzwoń do nas!
Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
Napisz do nas!
Odpowiemy bardzo szybko.