Wycieczka na Halę Barankową
20 października 2018
zagroda edukacyjna
Po co jechać na zieloną szkołę?
26 listopada 2019
Show all

Zielone szkoły oferty promocyjne

Zielone szkoły oferty promocyjne!

W poszukiwaniu idealnej wycieczki dla grupy szkolnej warto rozważyć oferty zielonych szkół. Taka wycieczka trwa zwykle dłużej niż zwykły szkolny wyjazd. Daje to możliwość zaplanowania bogatego programu realizowanego bez zbędnego pośpiechu. Zielona szkoła to takie małe kolonie w gronie kolegów z klasy. Radosna przygoda i wspaniałe wspomnienia.

Co to jest zielona szkoła?

Zielona szkoła - już sama nazwa brzmi zachęcająco. Wszak zielone kojarzy się z naturą, spokojem i nadzieją. A co to jest zielona szkoła? To rodzaj wycieczki szkolnej, która trwa kilka dni i wiąże się z pobytem w miejscu atrakcyjnym przyrodniczo. Zielone szkoły służą przeniesieniu części zajęć z twardych szkolnych ławek w plener. Takie wycieczki szkolne sprawiają, że dzieci zafascynowane wyjazdem chętniej przyjmują porcję oferowanej im wiedzy.

Zielona szkoła nie wyklucza jednak również elementów wypoczynku, a nawet im sprzyja. Całe dni spędzone na wycieczce pozwalają swobodne łączyć edukację z rekreacją. Grupy szkolne wędrują więc pomiędzy lasem i górami a zabytkami, parkami rozrywki, muzeami i boiskami. Jest czas na lekcję w terenie, zabawę i ruch na świeżym powietrzu.

Promocyjne oferty zielonych szkół

Zielone szkoły organizujemy w pobliżu naturalnego otoczenia przyrody. To ma być czas odpoczynku od klimatu zwykłej szkoły. Miejsce pobytu trzeba wybrać z myślą o potrzebach młodzieży. Przyda się dostęp do górskich szlaków, polana na gry terenowe, ścieżki na spacer lub przejażdżkę. Równocześnie zielona szkoła to jednak szkoła - trzeba przeprowadzić lekcje. Do tego celu dobrze jest mieć w pobliżu miasto z pełną ofertą turystyczną. Muzea, zabytki, a także żywe zwierzęta lub możliwość wykonania eksperymentu - oto atrakcje zielonych szkół.

Oferta zielonej szkoły powinna obejmować elementy aktywnego wypoczynku. W trakcie zielonej szkoły trzeba dużo czasu spędzać na świeżym powietrzu. Rezerwat przyrody, malownicze widoki i przyjazne miejsce pobytu to warunki do odpoczynku. Dobrze jest mieć niedaleko boisko lub plac zabaw dla dzieci. Ruch to zdrowie, a zielona szkoła to najlepszy czas na zapewnienie go młodzieży. Dlatego nasz katalog obejmuje oferty kilkudniowego aktywnego pobytu w górach.

Nowości w ofercie zielonych szkół w 2020

Od lat przygotowujemy wszelkiego rodzaju wycieczki szkolne, w tym zielone szkoły. Znajdujemy najlepsze miejsca na naukę i zabawę. Proponujemy zielone szkoły w Beskidach, pod Babią Górą, czyli w Zawoi. Wycieczki szkolne łączą edukację i rekreację. Dlatego nasza oferta zielonych szkół obejmuje również propozycję zajęć dla dzieci. To doskonały pomysł na zagospodarowanie czasu wycieczki. Cena zielonej szkoły obejmuje spotkanie z ciekawymi ludźmi, warsztaty tematyczne lub gry terenowe.

Nasze propozycje to przede wszystkim kontakt z żywym folklorem górali beskidzkich w Zawoi. Poprzez warsztaty manualne (Eko Sianko, malowanie na szkole, Folk Design), spotkania z lokalnymi twórcami (gawędy i tańce górali) i zawody w terenie (Survival Camp) młodzież się uczy, integruje i aktywnie spędza czas. Uczniowie mogą spróbować gry na instrumentach ludowych (Na Zawoju Śpasy) i pokarmić żywe zwierzęta (Park Czarnego Daniela). Podczas warsztatów dzieci samodzielnie wykonają pamiątki z wycieczki. Lokalny folklor zapamiętają dzięki góralskim zabawom (Babiogórskie cejnieco). W trakcie pobytu zapraszamy uczestników wycieczki również do takich przygód jak marsz na orientację, poszukiwanie skarbu czy też quiz na zakończenie zielonej szkoły. Wieczorna watra z pieczeniem kiełbasek to wspaniały posiłek i świetna integracja grupy lub podsumowanie wycieczki.

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ ZIELONYCH SZKÓŁ!

Oferta promocyjna została przedłużona do końca kwietnia! Zobacz ile atrakcji czeka na Was w Zawoi podczas 5-dniowej zielonej szkoły. Jedno jest pewne - nie zabraknie zabawy i aktywnej edukacji!

SZUKASZ KRÓTSZYCH WYCIECZEK?

Sprawdź naszą ofertę wycieczek jednodniowych, dwudniowych i trzydniowych do Zawoi!

Komentarze są wyłączone.

Ośrodek idealny dla grup

60 miejsc w pokojach z łazienkami i TV Led

Smaczna domowa kuchnia

Wiata grillowa z miejscem na ognisko

Mini boisko ze sztuczną nawierzchnią

Skontaktuj się z nami.
Dzwoń i pisz!
Zadzwoń do nas!
Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
Napisz do nas!
Odpowiemy bardzo szybko.