Zimowisko w Górach 2017 – relacja
14 lutego 2017
Wycieczki z Zawoi – najlepsze Parki Rozrywki w Małopolsce!
15 marca 2017
Show all

Wesele w górach – wymarzone miejsce w Zawoi

Wymarzone wesele w górach!

Zawoja – najpiękniejsze miejsce na wesele

Wymarzone wesele w górach

Witomy Wos piknie w Zawoi!”

Zawoja, Zawoja pikno łokolica

wszyćkich Nowożeńców to górsko stolica!

Zawojka” zaś zewsąd z tego właśnie słynie:

młodzi się tu weselom – Miłość nie zaginie”

Jak wybrać odpowiednie miejsce na wesele w górach?

Ślub, oraz wesele to jedne z najważniejszych momentów w życiu każdego człowieka. Po pełnej wzruszeń ceremonii, gdy młoda para wypowie sakramentalne „TAK”, rodzina i znajomi kierują się w stronę sali, gdzie przygotowana jest uroczystość weselna. Przyjęcie będzie zapamiętane na zawsze, dlatego wybór miejsca jest bardzo ważny zarówno dla młodożeńców jak i najbliższych osób. W tym pięknym dniu trzeba być pewnym, że wszystkie elementy uroczystości są przygotowane w najlepszy sposób, aby móc cieszyć się z rozpoczynającego się nowego etapu życia. Na pewno każdy kto wstępuje w związek małżeński zadaje sobie pytanie: Gdzie najlepiej zorganizować moje wesele w górach? Odpowiadamy z pełnym przekonaniem:

Najpiękniejsze wesela organizowane są w Zawoi, u stóp Królowej Beskidów!”.

Oto argumenty!

wesele w Zawoi

Tak wygląda sesja ślubna w górach!

Zawoja – siła płynąca z gór!

Zawoja jest jedną z najpiękniejszych wsi w Polsce. Potwierdzają to goście, turyści i letnicy odwiedzający co roku ten zakątek naszych Karpat. Położona u stóp najpotężniejszego masywu w polskich Beskidach, czyli Babiej Góry urzeka każdego kto tutaj zawita. Niezwykłe panoramy na beskidzkie szczyty, urokliwe doliny, bystre potoki, szumiące wodospady, pachnące świerki oraz żywe tradycje góralskie sprawiają, że jest to miejsce wyjątkowe. Nazwa wsi wzięła się od słowa „zawój”, który oznaczał „krętą ścieżkę wijącą się wzdłuż strumienia”, lub „kobiecą chustkę na głowę”. Zdecydowanie wybieramy tę druga wersję, bowiem kobiety w Zawoi słyną z urody, a ich ubiór należy do najwspanialszych strojów regionalnych. Dzięki temu w Zawoi czujemy tradycję i żywy folklor przekazywany z pokolenia na pokolenie. A to ważne, bo przez to odczuwamy siłę tego górskiego miejsca. Dlatego organizujmy wesele w Beskidach, organizujmy wesele w Zawoi!


Wesele w Beskidach organizowane w Zawoi jest pełne góralskiej mocy!

Zawoja oferuje nam kompleksową obsługę weselną, a najlepszym miejscem na organizację uroczystości jest Ośrodek Wypoczynkowy „Zawojka”, położony przy głównej drodze prowadzącej do Babiogórskiego Parku Narodowego, z widokiem na Królową Beskidów. Nazwa ośrodka nie jest przypadkowa, bowiem tutaj dba się o tradycję i rodzimy folklor, a „kolorowe zawojki” są elementem wystroju sal. W „Zawojce” kochamy góry, a naszą największym szczęściem jest dzielenie się tą pasją, oraz dawanie radości z pobytu w Zawoi. Każda impreza jaką organizujemy jest przygotowywana tak, by każdy był zadowolony i szczęśliwy z czasu spędzonego na wspólnej zabawie. Dlatego zapraszamy wszystkich do odwiedzania nas i organizowania najpiękniejszych wesel w górach.


Zawoja – najlepsze miejsce! – Zawojka – najlepsze wesele w górach!

Ośrodek Wypoczynkowy „Zawojka” zajmuje się profesjonalnym i kompleksowym przygotowaniem imprez weselnych. Pomaga w przygotowaniu się do imprezy, między innymi doradza we wszystkich sprawach związanych z organizacją wesela takimi jak układ gości przy stołach na sali, przygotowuje zaproszenia na uroczystość, podpowiada w kwestii fryzury ślubnej, oraz wyborze oprawy muzycznej. Właśnie, muzyka ! Dobra zabawa opiera się na świetnym zespole muzycznym, który nie tylko wykonuje znane i lubiane przeboje, ale przy okazji rozbawi przybyłych gości. Ale można także tańczyć w rytm największych hitów dobieranych przez DJ-a, lub skocznych nut miejscowej kapeli góralskiej. Jeśli pragniemy mieć osobę, która poprowadzi naszą uroczystość, możemy skorzystać z usług Wodzireja, który w odpowiednim czasie zaprosi do stołu i na parkiet, oraz będzie z góralskim humorem bawił gości weselnych. „Zawojka” dysponuje kuchnią, która serwuje pyszne posiłki, a menu ustalane jest indywidualnie i dostosowuje się do wszelkich smakowych sugestii. Oprócz przystawek i dań głównych serwowanych podczas uroczystości weselnej, podaje własne ciasta, a domowe przepisy są gwarancją, że są charakterystyczne dla tego regionu i pyszne, że palce lizać.

 

PODSUMUJMY:

Wesele w Beskidach, we wsi Zawoja u stóp Babiej Góry,

profesjonalnie zorganizowane w Ośrodku Wypoczynkowym „Zawojka” ,

to najlepszy sposób, by świetnie bawić się w tym wyjątkowym dniu

i zapamiętać go na całe życie!

Wszystkiego Najlepszego Nowożeńcom!!!

wesele-w-gorach

Stoły na sali weselnej

Wymarzone wesele w górach!

wesele-zawoja

Zastawa weselna

Jacek Trybała
Właściciel Biura Trybała, miłośnik gór i podróży.

Dodaj komentarz

Ośrodek idealny dla grup

60 miejsc w pokojach z łazienkami i TV Led

Smaczna domowa kuchnia

Wiata grillowa z miejscem na ognisko

Mini boisko ze sztuczną nawierzchnią

Skontaktuj się z nami.
Dzwoń i pisz!
Zadzwoń do nas!
Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
Napisz do nas!
Odpowiemy bardzo szybko.