Wesele w górach – wymarzone miejsce w Zawoi
8 marca 2017
Szlak z Suchej Góry na Policę i Mosorny Groń
27 lipca 2017
Show all

Wycieczki z Zawoi – najlepsze Parki Rozrywki w Małopolsce!

Park Miniatur w Inwałdzie – miejsce świetnej rozrywki i możliwości poznania świata

WYCIECZKI Z ZAWOI DO NAJLEPSZYCH PARKÓW ROZRYWKI W POLSCE

W Beskidach możemy aktywnie i wesoło spędzić czas nie tylko spacerując górskimi szlakami. Możemy również dać ponieść się zabawie w parkach rozrywki! Zawoja jest doskonałym punktem wypadowym do odwiedzenia największych w Małopolsce parków. Wycieczki z Zawoi to doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu!

NAJBLIŻEJ POŁOŻONE PARKI ROZRYWKI NA WYCIECZKI Z ZAWOI

INWAŁD PARK (ok. 45 km. od Zawoi)

Znajduje się tutaj Park Miniatur prezentujący najważniejsze budowle Polski (m. in. Wawel) i Świata (m. in. Wieża Eiffela), Dinolandia, gdzie zobaczymy ogromną kolekcję dinozaurów i prehistorycznych gadów, Warownię Inwałd i Osadę Średniowieczną, czyli potężny zamek przybliżający życie rycerzy w dawnych wiekach, oraz drewniane zagrody rzemieślnicze, Ogród Jana Pawła II, utworzonego z myślą, by pokazać drogę do świętości naszego rodaka, od rodzinnych Wadowic, aż po Stolicę św. Piotra w Watykanie.

Park Miniatur w Inwałdzie – miejsce świetnej rozrywki i możliwości poznania świata

ZATORLAND ( ok. 50 km. od Zawoi)

Czyli Park Rozrywki w Zatorze. Na centrum rozrywki składa się Dinozatorland z ruchomymi modelami dinozaurów, a wśród nich największego drapieżnika wszech czasów, Tyranozaura Rex, Park Mitologii, gdzie poznamy greckich bogów Olimpu, herosów i mitycznych bohaterów, Park Owadów utworzony z gigantycznych figur mrówek, koników polnych i modliszek, Park Bajek Wodnych pełen stworzeń morskich, ryb i mieszkańców głębin, Park Bajek zamieszkałych przez Kota w Butach, Królewnę Śnieżkę, czy Calineczkę, Park Świętego Mikołaja, gdzie każdy może otrzymać prezent, Lunapark, gdzie spędzimy czas na kolejce Wesoły Pociąg, w Kinie 5D Extreme, lub na Karuzeli Rekin.

Zatorland – Edukacja poprzez zabawę

 

ENERGYLANDIA (ok. 50 km. od Zawoi)

Największy w Polsce rodzinny Park Rozrywki! W zależności od wieku czas możemy spędzić w tzw. Strefie Ekstremalnej, oferującej niezwykle emocjonujące, zjazdy rollercosterami i szalonymi kolejkami, Strefie Familijnej, umożliwiającej wspólną zabawę, całej rodziny podczas jazdy autami Formuły 1, szybowanie Kolejką Widokową „Samolociki”, oraz fantastyczny Spływ do Kopalni Złota, Strefie Dziecięcej pełnej wesołych karuzeli, kolejek i zjeżdżalni.

W Energylandzie atrakcje dostosowane są do każdej grupy wiekowej, dla osób lubiących szaloną jazdę czekają ultraszybkie rolercoastery.

Jacek Trybała
Właściciel Biura Trybała, miłośnik gór i podróży.

Dodaj komentarz

Ośrodek idealny dla grup

60 miejsc w pokojach z łazienkami i TV Led

Smaczna domowa kuchnia

Wiata grillowa z miejscem na ognisko

Mini boisko ze sztuczną nawierzchnią

Skontaktuj się z nami.
Dzwoń i pisz!
Zadzwoń do nas!
Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
Napisz do nas!
Odpowiemy bardzo szybko.