ZAWOJKA – OFERTA INDYWIDUALNA

WIGILIA FIRMOWA

od 50 zł/os.

Boże Narodzenie to czas radości, spotkań w gronie najbliższych, przy dźwiękach kolęd i zapachów choinki. Zanim każdy z nas poświeci się bez reszty rodzinie, warto pomyśleć o osobach, z którymi wspólnie przeżyliście miniony rok – pracownikach, współpracownikach, kontrahentach.

SYLWESTER W GÓRACH

od 590 zł/os.

Nowy Rok trzeba witać z przytupem, a najlepszym miejscem do tego będzie Ośrodek Wypoczynkowy Zawojka! Zapraszamy na niezapomnianą zabawę Sylwestrową z Dj-em i suto zastawionym stołem! Gwarantujemy niezapomnianą zabawę!

wesele-w-gorach

SALA RESTAURACYJNA

zapytaj o cenę

Szukasz idealnego miejsca na zorganizowanie imprezy okolicznościowej? Nasza sala restauracyjna jest do tego idealna! Jasna, przestronna i urządzona z gustem przestrzeń sprawi, że wasza impreza będzie idealna pod każdym względem!

GÓRALSKA MAJÓWKA

od 250 zł/os.

Zawojka to idealne miejsce na Majówkę w Beskidach. Tutaj znajdziesz klimat gór, poczucie oderwania od codzienności, doskonałe warunki, mnóstwo atrakcji i wszystko co niezbędne do wypoczynku i zabawy.

wesele-zawoja

KOMUNIA

zapytaj o cenę

Komunia Święta to połączenie, rodzinnej atmosfery, odpowiedniej estetyki i organizacji dopiętej na ostatni guzik. Staramy się, aby najważniejszy dzień w życiu każdego dziecka i jego bliskich pozostał w pamięci na całe życie.

WESELE W GÓRACH

zapytaj o cenę

Przyjęcie weselne to połączenie dobrej zabawy, romantycznej atmosfery i doskonałej organizacji dopiętej na przysłowiowy ostatni guzik. Tak właśnie wyglądają wesela w górach organizowane przez Ośrodek Zawojka.

DOMOWE OBIADY

od 19 zł/os.

Zapraszamy wszystkich gości indywidualnych na pyszne obiady do Zawojki! Nasza kuchnia serwuje smaczne, domowe obiady, a naszą specjalnością jest tradycyjna kuchnia polska, która wszyscy uwielbiamy!

Ośrodek idealny dla grup

60 miejsc w pokojach z łazienkami i TV Led

Smaczna domowa kuchnia

Wiata grillowa z miejscem na ognisko

Mini boisko ze sztuczną nawierzchnią

Skontaktuj się z nami.
Dzwoń i pisz!
Zadzwoń do nas!
Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.
Napisz do nas!
Odpowiemy bardzo szybko.